Helfštýn

7. dubna 2017 v 19:06 | K.
2. dubna 2017


Jelikož se už udělalo pěkně (na chvíli), rozhodli jsme se vyrazit na výlet. A všichni tři samozřejmě. Buddymu je sice teprve půl roku, ale na výlety ho brát budeme. Doufám, že je všechny v pořádku přežije. Ostatně, první, kdo by mohl umřít na vyčerpání jsem stejně vždycky já, ne on.

A kam jsme to vyrazili? Vyšli jsme na hrad Helfštýn :)
Hned ráno jsme byli dovezeni pod hrad, nahoru jsme se prej vyškrábali poměrně rychle (na mé poměry). Cestou miláček udělal několik fotek a vyfotili jsme se smaozřejmě i my (tedy postupně, každý s Buddym). Pokračovali jsme potom dál po modré. Z Helfštýna jsme už šli domů, do Hranic. Mysleli jsme si, že nás po výletě čeká návštěva jedné "hospůdky", kde mají moc dobré bramboráčky a makrely. Ono se to ale nestalo, protože jsme nebyli napevno domluvení.

Cestou se nedělo nic zvláštního. Viděli jsme koně - Buddy viděl poprvé koně. Kolem nás projelo i pár cyklistů.
Ztratili jsme se jen jednou, na pár metrů. Nebylo to nic hrozného, ale všechen můj elán (tedy to málo co mívám) byl rázem ten tam. Vracet se potom "zbytečně" mi nedělá dobře. Neříkám, že na ty výlety nechodím ráda, to ne. Dělám něco pro svoje tělo. Díky mně se sice normální čas dvojnásobí, ale co...Něco jako krása přírody mě nezajímá. Stromy jsou všude, nějaká vod se taky občas najde a nebe je taky všude. Nuda. Takové japonské zahrady, to kdybych viděla, to by byla jiná. A po týdnu by se mi to taky okoukalo a už by se mi nelíbilo nic ._.

Ve výškovém profilu jsem viděla takové otřesné Áčko, kterého jsem se bála. Nemám ráda dlouhé kopce. Nenenene! To není nic pro mě. Naštěstí jsme ho zázrakem minuli anebo to ve skutečnosti nebylo tak děsivé, jak to vypadalo.

Tuhle procházku bych si jinak klidně zase zopakovala :)


K.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama